Sestre

 

SESTRE  PROVINCIJE KRISTA KRALJA

s naznakom mjesta gdje djeluju

 

Hrvatsku provinciju Krista Kralja čini 131 sestra. Po svojim službama, četiri se sestre nalaze u drugim provincijama (Italija, Čile).

 

  1. s. M. Adrijana Gavranić (Blato, Hrvatska)
  2. s. M. Agneta Juka (Vancouver, Canada)
  3. s. M. Ambrozija Kolarec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  4. s. M. Anamarija Vuković, juniorka (Osijek, Hrvatska)
  5. s. M. Ancila Vujković Lamić (Subotica, Vojvodina)
  6. s. M. Anela Mišković (Blato, Hrvatska)
  7. s. M. Angelina Tokić (Ploče - Stablina, Hrvatska)
  8. s. M. Antonija Tijardović (Pula, Hrvatska)
  9. s. M. Augusta Grbavec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  10. s. M. Berta Kašnar (Blato, Hrvatska)
  11. s. M. Blažimira Ćorić (Zagreb - Mallinova, Hrvatska)
  12. s. M. Bogdana Perić (Ivanić-Grad, Hrvatska)
  13. s. M. Bosiljka Halužan (Split, Hrvatska)
  14. s. M. Česlava Ćorić (Nin, Hrvatska)
  15. s. M. Damirka Duvnjak (Čakovec, Hrvatska)
  16. s. M. Danica Knežić (Blato, Hrvatska)
  17. s. M. Danijela Bago (Zagreb - Šestine, Hrvatska)
  18. s. M. Danijela Škoro (Valpovo, Hrvatska)
  19. s. M. Danimira Ordanić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  20. s. M. Danka Pejić (Blato, Hrvatska)
  21. s. M. Darija Lukić (Ivanić-Grad, Hrvatska)
  22. s. M. Dobrila Kuzma (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  23. s. M. Domagoja Marić (Blato, Hrvatska)
  24. s. M. Edita Zeko (Ploče – Stablina, Hrvatska)
  25. s. M. Egidija Galić (Ugljan, Hrvatska)
  26. s. M. Eleonora Merković (Subotica, Vojvodina)
  27. s. M. Eliza Blek
  28. s. M. Emercijana Ružić Mrkonjić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  29. s. M. Emila Barbarić (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  30. s. M. Fatima Kršlović (Ugljan, Hrvatska)
  31. s. M. Feliksa Peras (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  32. s. M. Fides Babić (misije Čile)
  33. s. M. Franka Murković (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  34. s. M. Geralda Vrkić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  35. s. M. Gertruda Anzulović (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  36. s. M. Gonzaga Peras (Dubrovnik – biskupija, Hrvatska)
  37. s. M. Helena Bakula (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  38. s. M. Hvalimira Drmić (Marinci, Hrvatska)
  39. s. M. Ilijana Markanović (Ugljan, Hrvatska)
  40. s. M. Ilirka Ivandić (Zagreb - Mallinova, Hrvatska)
  41. s. M. Irena Bajan (Osijek, Hrvatska)
  42. s. M. Iva Bagarić (Zagreb - Mallinova, Hrvatska)
  43. s. M. Ivanica Bajan (Hengersberg, Njemačka)
  44. s. M. Janja Jurman (Dubrovnik - Lapad, Hrvatska)
  45. s. M. Jasminka Gašparović (Blato, Hrvatska)
  46. s. M. Jasna Crnković (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  47. s. M. Jasna Dulić (Subotica, Vojvodina)
  48. s. M. Javorka Karatović (Hengersberg, Njemačka)
  49. s. M. Jelena Krilić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  50. s. M. Jelena Medved (Čakovec, Hrvatska)
  51. s. M. Judita Aničić (Dubrovnik – biskupija, Hrvatska)
  52. s. M. Juliana Beretić (Blato, Hrvatska)
  53. s. M. Julija Crnković (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  54. s. M. Kalista Grbeš (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  55. s. M. Karla Milić (Brežice, Slovenija)
  56. s. M. Katarina Markulin (Zadar, Hrvatska)
  57. s. M. Katarina Mihić (Dubrovnik – Lapad, Hrvatska)
  58. s. M. Katija Vidović (Blato, Hrvatska)
  59. s. M. Klaudija Petermanec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  60. s. M. Kristijana Ćuk (Split, Hrvatska)
  61. s. M. Kristina Glasnović (Osijek, Hrvatska)
  62. s. M. Kristina Injić, juniorka (Novska, Hrvatska)
  63. s. M. Kristina Udovičić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  64. s. M. Kruna Antolović (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  65. s. M. Laura Ivandić (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  66. s. M. Lea Brusač (Vancouver, Canada)
  67. s. M. Lenka Slišković (Blato, Hrvatska)
  68. s. M. Leonija Žutić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  69. s. M. Leonila Fistrić (Marinci, Hrvatska)
  70. s. M. Leopolda Tomić (Zadar, Hrvatska)
  71. s. M. Leticija Antalašić (Ivanić-Grad, Hrvatska)
  72. s. M. Lidija Stantić (Zagreb - Šestine, Hrvatska)
  73. s. M. Lorenka Lupić (Hengersberg, Njemačka)
  74. s. M. Maksimilijana Malović (Blato, Hrvatska)
  75. s. M. Marija Oreb (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  76. s. M. Marijana Razlog (Split, Hrvatska)
  77. s. M. Marinka Piljić (Split, Hrvatska)
  78. s. M. Martina Vrkić (Ugljan, Hrvatska)
  79. s. M. Milanka Juričević (Novska, Hrvatska)
  80. s. M. Milena Lisjak (Čakovec, Hrvatska)
  81. s. M. Milka Javornik (Marinci, Hrvatska)
  82. s. M. Miljana Hedji (Split, Hrvatska)
  83. s. M. Miljenka Lizatović (Nin, Hrvatska)
  84. s. M. Miranda Maglica (Ploče – Stablina, Hrvatska)
  85. s. M. Mirela Kozina (Rim, Italija)
  86. s. M. Mirjam Gadža (Rim, Italija)
  87. s. M. Mirjana Tartaro (Zadar, Hrvatska)
  88. s. M. Mirka Markanović (Zadar, Hrvatska)
  89. s. M. Miroslava Anušić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  90. s. M. Mojmira Mašina (Čakovec, Hrvatska)
  91. s. M. Monika Oltran (Blato, Hrvatska)
  92. s. M. Nada Bosnar (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  93. s. M. Nazarena Sorić (Dubrovnik – Lapad, Hrvatska)
  94. s. M. Nelija Pavlović (Subotica, Vojvodina)
  95. s. M. Nevena Gadža (Cavtat, Hrvatska)
  96. s. M. Olivija Kocijan (Blato, Hrvatska)
  97. s. M. Pacis Peras (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  98. s. M. Patricija Jurić (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  99. s. M. Paulina Mirošević (Blato, Hrvatska)
  100. s. M. Petra Lenkić (Cavtat, Hrvatska)
  101. s. M. Radoslava Čolić (Zemunik, Hrvatska)
  102. s. M. Rajka Žabica (Blato, Hrvatska)
  103. s. M. Rastislava Bogdan (Valpovo, Hrvatska)
  104. s. M. Ratimira Piljić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  105. s. M. Rebeka Šunjerga (Blato, Hrvatska)
  106. s. M. Renata Lizatović (Osijek, Hrvatska)
  107. s. M. Roberta Gulan (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  108. s. M. Savija Bakula (Pula, Hrvatska)
  109. s. M. Silvana Milan (Subotica, Vojvodina)
  110. s. M. Slava Marinović (Blato, Hrvatska)
  111. s. M. Slavojka Pranjić (Marinci, Hrvatska)
  112. s. M. Snježana Piljić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  113. s. M. Srebrenka Paleka (Pula, Hrvatska)
  114. s. M. Svetislava Vrbić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  115. s. M. Terezija Kvetek (Blato, Hrvatska)
  116. s. M. Valerija Ćuk (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  117. s. M. Valerijana Perinić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  118. s. M. Veronika Dunatov (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  119. s. M. Vianeja Kustura (Rim, Italija)
  120. s. M. Viktorija Gadža (Zadar, Hrvatska)
  121. s. M. Vilma Gašpar (Osijek, Hrvatska)
  122. s. M. Vinka Ivanjko (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  123. s. M. Vladislava Terzić (Zemunik, Hrvatska)
  124. s. M. Vlatka Bratinšćak (Valpovo, Hrvatska)
  125. s. M. Zdeslava Sučić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  126. s. M. Zdravka Srša (Blato, Hrvatska)
  127. s. M. Zita Vuletić (Blato, Hrvatska)
  128. s. M. Zorislava Jurendić (Cavtat, Hrvatska)
  129. s. M. Zrinka Glavaš (Subotica, Vojvodina)
  130. s. M. Zrinka Vuković (Novska, Hrvatska)
  131. s. M. Zvonimira Salopek (Zagreb – Šestine, Hrvatska)

 

s. M. Lana Pecotić, novakinja (Zagreb – Šestine, Hrvatska)

 

Leonarda Mijić, postulantica (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
Mihaela Andrijević, postulantica (Zagreb – Šestine, Hrvatska)