Sestre

 

SESTRE  PROVINCIJE KRISTA KRALJA

s naznakom mjesta gdje djeluju

 

Hrvatsku provinciju Krista Kralja čini 136 sestara. Po svojim službama, pet se sestara nalazi u drugim provincijama (Italija, Čile).

 

  1. s. M. Adrijana Gavranić (Blato, Hrvatska)
  2. s. M. Agneta Juka (Vancouver, Canada)
  3. s. M. Alojzija Banović (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  4. s. M. Ambrozija Kolarec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  5. s. M. Anamarija Vuković, juniorka (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  6. s. M. Ancila Vujković Lamić (Subotica, Vojvodina)
  7. s. M. Anela Mišković (Zadar, Hrvatska)
  8. s. M. Angelina Tokić (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  9. s. M. Antonija Tijardović (Pula, Hrvatska)
  10. s. M. Augusta Grbavec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  11. s. M. Berta Kašnar (Blato, Hrvatska)
  12. s. M. Blažimira Ćorić (Zagreb - Mallinova, Hrvatska)
  13. s. M. Bogdana Perić (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  14. s. M. Bosiljka Halužan (Split, Hrvatska)
  15. s. M. Božena Milodanović (Subotica, Vojvodina)
  16. s. M. Česlava Ćorić (Nin, Hrvatska)
  17. s. M. Damirka Duvnjak (Čakovec, Hrvatska)
  18. s. M. Danica Knežić (Osijek, Hrvatska)
  19. s. M. Danijela Bago, juniorka (Zagreb - Šestine, Hrvatska)
  20. s. M. Danijela Škoro (Valpovo, Hrvatska)
  21. s. M. Danimira Ordanić (Hagen, Njemačka)
  22. s. M. Danka Pejić (Blato, Hrvatska)
  23. s. M. Darija Lukić (Ivanić-Grad, Hrvatska)
  24. s. M. Dobrila Kuzma (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  25. s. M. Dobroslava Gregov (Zadar, Hrvatska)
  26. s. M. Domagoja Marić (Ugljan, Hrvatska)
  27. s. M. Edita Zeko (Ploče – Stablina, Hrvatska)
  28. s. M. Egidija Galić (Novska, Hrvatska)
  29. s. M. Eleonora Merković (Subotica, Vojvodina)
  30. s. M. Eliza Blek (Hagen, Njemačka)
  31. s. M. Emanuela Giro (Blato, Hrvatska)
  32. s. M. Emercijana Ružić Mrkonjić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  33. s. M. Emila Barbarić (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  34. s. M. Fatima Kršlović (Hagen, Njemačka)
  35. s. M. Feliksa Peras (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  36. s. M. Fides Babić (misije Čile)
  37. s. M. Franka Murković (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  38. s. M. Geralda Vrkić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  39. s. M. Gertruda Anzulović (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  40. s. M. Gonzaga Peras (Dubrovnik – biskupija, Hrvatska)
  41. s. M. Helena Bakula (Ploče – Stablina, Hrvatska)
  42. s. M. Hvalimira Drmić (Marinci, Hrvatska)
  43. s. M. Ilijana Markanović (Ugljan, Hrvatska)
  44. s. M. Ilirka Ivandić (Valpovo, Hrvatska)
  45. s. M. Irena Bajan (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  46. s. M. Iva Bagarić (Blato, Hrvatska)
  47. s. M. Ivanica Bajan (Hengersberg, Njemačka)
  48. s. M. Janja Jurman (Blato, Hrvatska)
  49. s. M. Jasminka Gašparović (Blato, Hrvatska)
  50. s. M. Jasna Crnković (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  51. s. M. Jasna Dulić (Subotica, Vojvodina)
  52. s. M. Javorka Karatović (Hengersberg, Njemačka)
  53. s. M. Jelena Krilić (Novska, Hrvatska)
  54. s. M. Jelena Medved (Čakovec, Hrvatska)
  55. s. M. Judita Aničić (Dubrovnik – biskupija, Hrvatska)
  56. s. M. Juliana Beretić (Blato, Hrvatska)
  57. s. M. Julija Crnković (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  58. s. M. Kalista Grbeš (Novska, Hrvatska)
  59. s. M. Karla Milić (Brežice, Slovenija)
  60. s. M. Katarina Markulin (Zadar, Hrvatska)
  61. s. M. Katarina Mihić (Dubrovnik – Lapad, Hrvatska)
  62. s. M. Katija Vidović (Blato, Hrvatska)
  63. s. M. Klaudija Petermanec (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  64. s. M. Krešimira Zanki (Ugljan, Hrvatska)
  65. s. M. Kristijana Ćuk (Split, Hrvatska)
  66. s. M. Kristina Glasnović (Osijek, Hrvatska)
  67. s. M. Kristina Injić, juniorka (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  68. s. M. Kristina Udovičić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  69. s. M. Kruna Antolović (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  70. s. M. Laura Ivandić (Split, Hrvatska)
  71. s. M. Lea Brusač (Vancouver, Canada)
  72. s. M. Lenka Slišković (Blato, Hrvatska)
  73. s. M. Leonija Žutić (Uskoplje, Bosna i Hercegovina)
  74. s. M. Leonila Fistrić (Marinci, Hrvatska)
  75. s. M. Leopolda Tomić (Blato, Hrvatska)
  76. s. M. Leticija Antalašić (Ivanić-Grad, Hrvatska)
  77. s. M. Lidija Stantić (Zagreb - Šestine, Hrvatska)
  78. s. M. Lorenka Lupić (Hengersberg, Njemačka)
  79. s. M. Maksimilijana Malović (Blato, Hrvatska)
  80. s. M. Marija Oreb, juniorka (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  81. s. M. Marijana Razlog (Split, Hrvatska)
  82. s. M. Marinka Piljić (Valpovo, Hrvatska)
  83. s. M. Martina Vrkić (Rim, Italija)
  84. s. M. Milanka Juričević (Split, Hrvatska)
  85. s. M. Milena Lisjak (Čakovec, Hrvatska)
  86. s. M. Milka Javornik (Marinci, Hrvatska)
  87. s. M. Miljana Hedji (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  88. s. M. Miljenka Lizatović (Nin, Hrvatska)
  89. s. M. Miranda Maglica (Ploče – Stablina, Hrvatska)
  90. s. M. Mirela Kozina (Rim, Italija)
  91. s. M. Mirjam Gadža (Rim, Italija)
  92. s. M. Mirjana Tartaro (Zadar, Hrvatska)
  93. s. M. Mirka Markanović (Zadar, Hrvatska)
  94. s. M. Miroslava Anušić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  95. s. M. Mojmira Mašina (Čakovec, Hrvatska)
  96. s. M. Monika Oltran (Blato, Hrvatska)
  97. s. M. Nada Bosnar (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  98. s. M. Nazarena Sorić (Dubrovnik – Lapad, Hrvatska)
  99. s. M. Nelija Pavlović (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  100. s. M. Nevena Gadža (Cavtat, Hrvatska)
  101. s. M. Olivija Kocijan (Blato, Hrvatska)
  102. s. M. Pacis Peras (Novska, Hrvatska)
  103. s. M. Patricija Jurić (Zagreb – Mallinova, Hrvatska)
  104. s. M. Paulina Mirošević (Blato, Hrvatska)
  105. s. M. Petra Lenkić (Cavtat, Hrvatska)
  106. s. M. Radoslava Čolić (Zemunik, Hrvatska)
  107. s. M. Rajka Žabica (Blato, Hrvatska)
  108. s. M. Rastislava Bogdan (Ugljan, Hrvatska)
  109. s. M. Ratimira Piljić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  110. s. M. Rebeka Šunjerga (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  111. s. M. Renata Lizatović (Osijek, Hrvatska)
  112. s. M. Roberta Gulan (Blato, Hrvatska)
  113. s. M. Savija Bakula (Pula, Hrvatska)
  114. s. M. Silvana Milan (Subotica, Vojvodina)
  115. s. M. Slava Marinović (Blato, Hrvatska)
  116. s. M. Slavojka Pranjić (Marinci, Hrvatska)
  117. s. M. Snježana Piljić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  118. s. M. Srebrenka Paleka (Pula, Hrvatska)
  119. s. M. Svetislava Vrbić (Subotica, Vojvodina)
  120. s. M. Terezija Kvetek (Ugljan, Hrvatska)
  121. s. M. Valerija Ćuk (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  122. s. M. Valerijana Perinić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  123. s. M. Veronika Dunatov (Dubrovnik – Lapad, Hrvatska)
  124. s. M. Vianeja Kustura (Rim, Italija)
  125. s. M. Viktorija Gadža (Zadar, Hrvatska)
  126. s. M. Vilma Gašpar (Osijek, Hrvatska)
  127. s. M. Vinka Ivanjko (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  128. s. M. Vladislava Terzić (Zemunik, Hrvatska)
  129. s. M. Vlatka Bratinšćak (Osijek, Hrvatska)
  130. s. M. Zdeslava Sučić (Zagreb – Šestine, Hrvatska)
  131. s. M. Zdravka Srša (Blato, Hrvatska)
  132. s. M. Zita Vuletić (Blato, Hrvatska)
  133. s. M. Zorislava Jurendić (Cavtat, Hrvatska)
  134. s. M. Zrinka Glavaš (Subotica, Vojvodina)
  135. s. M. Zrinka Vuković, juniorka (Novska, Hrvatska)
  136. s. M. Zvonimira Salopek (Zagreb – Šestine, Hrvatska)

 

s. M. Lana Pecotić, novakinja (Novska, Hrvatska)

 

Leonarda Mijić, postulantica (Blato, Hrvatska)
Mihaela Andrijević, kandidatica (Zagreb, Hrvatska)