• Slika prva

Rezultati natječaja Zaklade

Rezultati natječaja Zaklade

Po završetku Natječaja za dodjelu stipendija i pomoći obiteljima sastalo se Povjernstvo, koje je pregledalo sve prispjele zamolbe i dostavljenu dokumentaciju te su odobrene ukupno 44 stipendije za studente i srednjoškolce, te 16 mjesečnih pomoći obiteljima:

 

 

 

PRIMATELJI STIPENDIJA I MJESEČNE POMOĆI ZA 2012./2013. ŠKOLSKU GODINU

STIPENDIJE 2013./2014. 

1.Antolović Antonija  Lovas

2.Antunović Lucija  Hrvatska Dubica

3.Banbulović Perica  Zagreb

4.Batinić Marijan Mihael  Split

5.Bel Josip  Benkovac

6.Čirjak Marko  Benkovac

7.Davidović Vladimir  Selci Đakovački

8.Galac Boris  Tovarnik

9.Galić Ivana   Posedarje

10.Grgec  Ivančica  Valpovo

11.Jandrić Domagoj  Virovitica

12.Jozić MarijaKistanje

13.Jurković Anamarija  Otočac

14. Kajić Veronika  Valpovo

15. Kokša Valentina  Molve

16.Kolarić Dario  Grubišno Polje

17.Kovačević Marta  Pisarovina

18.Kremenjaš Kristijan  Jasenice

19.Krišto Dajana  Zadar

20.Maslać Zgombić Barbara  Zagreb

21.Mihekovec Ivanka  Čazma

22.Mišković Darko jakšić

23.Mrkonjić Lucija  Osijek

24.Mršić Marin  Solin

25.Mustapić Josip Solin

26.Nikolić Josipa  Metković

27.Nikolić Natalija Dugo Selo

28.Plosnić Mihael  Solin

29.Radovac Kristina  Kloštar Ivanić

30.Romić Nikola  Metković

31.Samodol Filip Zadar

32.Spajić Ivana  Čepin

33.Stojanac Ana  Rušćica

34.Sukić Zoran  Bolman

35.Šilarić Kristina  Đulevac

36.Šošić Marko  Sesvetski Kraljevac

37.Šilić Petra  Zagreb

38.Šuljak Ante  Benkovac

39.Šutalo Martina  Zaprešić

40.Vidović Burazor Vedrana  Knin

41.Vrbić Nikolina  Gvozd

42.Vukojević Ivana  Osijek

43.Vuleta Moreno  Split

44.Zubić Martina  čakovec

 

NOVČANE POMOĆI 2013/2014.

1.Beronja Nela  Split

2.Domjanović Polikrap  Solin

3.Fistrić Josip  Pregrada

4.Grgić Julijana  Zaostrog

5.Horvat Ana  Zagreb

6.Jurić Aranbašić Jelica  Crnac

7.Ljubas Ivanka  Turčin

8.Narandžić Sanja  Dalj

9.Poljak Ivanka  Solin

10.Rivić Kata  Zagreb

11.Rogić Šimica  Benkovac

12.Sukić Božica Osijek

13.Šarić Božena  Split

14.Štroliga Ivan  Split

15.Tomičić Nediljko  Split

16.Vlahović Tihomir  Zagreb

 

 

 

 

 

  

 

 

© 2017 DKM
Izrada web stranica: Dedal komunikacije