• Slika prva

Rezultati natječaja Zaklade

Rezultati natječaja Zaklade

Rezultati natječaja Zaklade Blažena Marija Petković za 2012./2013. školsku godinu:

 

 

Odobrene Stipendije i Novačana pomoć za 2012./2013. školsku godinu

Stipendije

1. Banbulović Perica - Zagreb

2. Barinić Marijan Mihael - Split

3. Barun Marija - Zagreb

4. Bel Josip - Benkovac

5. Benić Julija - Nova Kapela

6. Blažan Tomo - Vojnić

7. Brčić Ivana - Split

8. Galić Ivana - Posedarje

9. Gelo Martina - Zagreb

10. Jandrić Domagoj - Virovitica

11. Jurković Anamarija - Otočac

12. Kadovac Kristina - Kloštar Ivanić

13. Kajić Veronika - Osijek

14. Kokša Valentina - Molve

15. Kolarić Dario - Grubišno Polje

16. Kotik Dino - Dežanovac

17. Kulaš Toni - Split

18. Marić Anto - Podvinje

19. Maslać Barbara - Vinkovci

20. Mihekovec Marijeta - Čazma

21. Mišković Darko - Jakšić

22. Mršić Marin - Solin

23. Mustapić Mirjam - Solin

24. Opačak Marin - Rušćica

25. Piljić Krunoslav - Split

26. Spajić Ivana - Čepin

27. Stojanac Ana - Rušćica

28. Sukić Zoran - Bolman

29. Šarić Ivan - Split

30. Šilarić Kristina - Đulevac

31. Špiljak Kristina - Pregrada

32. Šuljak Josip - Benkovac

33. Šutalo Martina - Zaprešić

34. Vrbić Nikolina - Gvozd

35. Vukojević Ivana - Osijek 

 

Novčana pomoć

1. Anđić Suzana - Knin

2. Antulović Lucija - Hrvatska Dubica

3. Beronja Nela - Split

4. Crnolatac Marija - Velika Kopanica

5. Ćurić Ivan - Bjelovar

6. Domjanović Marijan - Solin

7. Fistrić Josip - Pregrada

8. Grgec Dubravka - Valpovo

9. Grgić Julijana - Zaostrog

10. Horvat Ana - Zagreb

11. Jakovljević Ivica - Zagreb

12. Kiš Tomica - Crnac

13. Krstulović Fili - Split

14. Ljubas Ivanka - Turčin

15. Mamuća Dijana - Zagreb

16. Mikulić Leonardo - Sv. Filip i Jakov

17. Milan Marijana - Gradina

18. Narandžić Sanja - Dalj

19. Ozretić Pavle - Split

20. Poljak Ivanka - Solin

21. Prljević Milka - Retkovci

22. Rivić Kata - Zagreb

23. Sukić Božica - Osijek

24. Šošić Jadranka - Sesvetski Kraljevac

25. Štroliga Ivan - Split

26. Tomičić Nediljko - Split

27. Vlahović Tihomir - Zagreb

28. Vrdelja Valentina - Kumrovec

29. Zebec Zdravka - Viljevo

30. Zečević Andreja - Zagreb 

 

 

© 2017 DKM
Izrada web stranica: Dedal komunikacije